niedziela, 4 sierpnia 2013

"Błysk flesza"
Tytuł: "BŁYSK FLESZA"

Autor: Christian Linker

Wydawca: Nasza Księgarnia

Data premiery: 22 kwietnia 2009 r.

Ilość stron: 187

Okładka: miękka

Cena: 24,90 zł

ISBN: 978-83-10-11597-3


RECENZJA

9 komentarzy:

 1. Bardzo interesująca książka. Może uda mi się ją zdobyć:)

  OdpowiedzUsuń
 2. No cóż ni zachęciłaś mnie, najważniejsi według mnie są bohaterowie, których oceniłaś nie najlepiej więc podziękuję ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fakt - nigdy nie słyszałam o tej książce, ale to dobrze, bo mdli mnie od tysiąca recenzji książek, które są nowościami. Natomiast "Błysk Flesza" jakoś od razu wpadł mi w oko na pulpicie bloggera. Być może to ta okładka, albo nazwa, z autorką nigdy się nie spotkałam, więc to muszę wykluczyć. Natomiast przechodząc już do samej recenzji to muszę powiedzieć, że po przeczytaniu Twojego zdania bardzo chętnie sięgnę po tą książkę, jeśli trafi w moje łapki. Uwielbiam takie zakończenia, więc "zły cień" i tu nie przeszkadza, natomiast "boję się" trochę tych mało wyrazistych bohaterów, którzy czasami działają mi na nerwy. Ale po przeczytaniu będę mogła zapewne powiedzieć więcej ;)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Raczej nie dla mnie. Już sama okładka mnie zniechęca.

  OdpowiedzUsuń
 5. Już gdy zobaczyłam okładkę wiedziałam, że nie jest to książka dla mnie, więc tym razem spasuję. :)

  Pozdrawiam.
  Kinga.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ciekawa recenzja:)
  W szkole u mojego młodszego syna, dziewczynka na lekcji wychowania fizycznego (10-latka) nagrała swoją przebierającą się koleżankę i filmik wrzuciła do internetu. Jest to inna sytuacja niż ta w "Błysku flesza", ale poruszająca podobny problem. Nagrywania drugiego człowieka, bez jego zgody i rozpowszechnianie takiego nagrania. Okropieństwo!!
  Książkę z chęcią przeczytam:)

  OdpowiedzUsuń
 7. No cóż, po Twojej recenzji na pewno sięgnę po tę książkę. Problematyka jest mi dobrze znana, więc czemu nie :) Jest to pierwsza książka o tej tematyce, która widzę na oczy.:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo ciekawy pomysł na tę książkę, mi bardzo przypadł do gustu. Rzeczywiście o niej nie słyszałam, a szkoda bo wydaje się być naprawdę niezła. Z chęcią przeczytam ;)

  OdpowiedzUsuń

Każdy głos jest mile widziany. Zapraszam do komentowania. :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...