O mnie


Witajcie! :)

Miło mi, że odwiedzacie mojego bloga z recenzjami. Jest Was coraz więcej, co widać nie tylko po wejściach, ale i obserwatorach oraz komentarzach. Bardzo się cieszę, że moja strona przypadła Wam do gustu. Uznałam, że czas powiedzieć coś o mnie.

Mam na imię Agnieszka. Studiuję.
Na co dzień gram na fortepianie i gitarze, choć gdybym mogła, nauczyłabym się grać na wszystkich możliwych instrumentach. Kocham muzykę. Towarzyszy mi na każdym kroku, bowiem w każdej rzeczy potrafię ją odnaleźć. Idąc ulicami miasta wsłuchuję się w przejeżdżające auta i odgłosy stóp odbijające się od chodników.
Te dźwięki układają się w rytm, nadają tempo i zmieniają się wraz z pogodą.
Muzyka jest wszędzie, jeśli ktoś potrafi to dostrzec :)
Moją drugą ogromną pasją są książki, co dało już się zauważyć. Dzień bez czytania jest dniem straconym. Zazwyczaj wybieram sobie literaturę odpowiadającą moim nastrojom. Jeśli danego dnia mam ochotę na fantastykę - wybieram fantastykę. Jeżeli nagle, bez powodu, zechcę przeczytać obyczajówkę - to i po nią sięgnę. Swoje myśli, uczucia i wszelkie odczucia przelewam na papier, albo raczej ekran. Skracam je i ubieram w ramki, by wyszły z nich recenzje nie nudne, nie długie, tylko ciekawe i miłe dla oka. Mam nadzieję, że mi się to udaje :)

Kocham zwierzęta, choć niektórych się boję. Gdy akurat nie bujam w obłokach, twardo stąpam po ziemi. Powszechnie wiadomo, że kobiety są zmienne :)
W wolnych chwilach, gdy akurat nie czytam i nie gram, lubię rysować, robić zdjęcia i oglądać filmy, choć częściej zamiast tego spotykam się z przyjaciółmi. Czasami wpadam na szalone pomysły i biorę się za wszelakiego rodzaju hand-made. Dawno temu były to bransoletki z muliny, teraz trochę bardziej zaawansowana biżuteria.

Tak łapię każdy dzień i życzę Wam tego samego :)


~ Agnes


6 komentarzy:

 1. Kobieta wielu talentów, może nie posłucham jak grasz, ale piszesz świetnie, więc liczę na dużo recek. Nie będę dodawać, że imię też masz nieprzeciętne

  OdpowiedzUsuń
 2. Wpadłam zakochałam się w tym blogu i postaram się wpadać często! niezwykle podoba mi się "oprawa" postów;) Pozdrawiam i zacznę się wczytywać na dniach jak tylko trochę odetchnę!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Chodziłaś do szkoły muzycznej ? co studiujesz ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właściwie to co chciałam o sobie napisać już napisałam :)

   Usuń
 4. Dzień bez czytania jest dniem straconym - zgadzam się!! Bardzo fajny blog i profil na FB. Pozdrawiam :)

  Papierowa

  OdpowiedzUsuń

Każdy głos jest mile widziany. Zapraszam do komentowania. :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...