niedziela, 9 listopada 2014

"Niezbędnik obserwatorów gwiazd"
Tytuł: "NIEZBĘDNIK OBSERWATORÓW GWIAZD"

Autor: Matthew Quick

Wydawca: Otwarte

Data premiery: 23 października 2013 r.

Ilość stron: 320

Okładka: miękka

Cena: 34,90 zł

ISBN: 978-83-7515-270-8


RECENZJA

7 komentarzy:

 1. Trochę zdziwiła mnie Twoja ocena, ponieważ jak do tej pory czytałam głownie pozytywne recenzję. Jeżeli o mnie chodzi to na razie mam w planach przeczytanie "Wybacz mi, Leonardzie" tego autora. Książkę tą mam już u siebie w domu i czeka na przeczytanie, więc jak mi się spodoba to z pewnością bedę polować na inne dzieła tego autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwszy raz czytam recenzję tej książki z tak niską oceną. Mam w planie tę powieść. Ciekawe jakie będę miała odczucia. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiele osób oceniło tę pozycję podobnie, jak Ty. Dlatego też wolę sobie odpuścić tę lekturę, aby poznać coś ciekawszego ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja już się spotykałam z recenzjami, które nie były aż tak pozytywne i to mi daje do myślenia, że może rzeczywiście, że nie jest to taka rewelacyjna książka. Na razie nie mam w planach.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie słyszałam wcześniej o tej książce, a teraz nawet nie wiem czy jest sens brania się za nią. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. A ja byłam nią oczarowana, może nie zwracałam takiej uwagi na banały, chyba skupiłam się na tej nadziei, którą chciano mi przekazać :) W każdym razie, wspominam bardzo miło :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie czytałam jeszcze żadnej książki tego autora, ale z tego co czytałam, to zbierał on nawet pozytywne recenzje. Ciekawe, że oceniłaś "Niezbędnik..." na dosyć przeciętną powieść. Nie, żeby mnie bardzo do tej książki korciło, ale teraz mam na nią troszeczkę mniejszą ochotę niż wcześniej :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy głos jest mile widziany. Zapraszam do komentowania. :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...