wtorek, 21 października 2014

"Szukając Alaski"
Tytuł: "SZUKAJĄC ALASKI"

Autor: John Green

Wydawca: Bukowy Las

Data premiery: 9 października 2013 r.

Ilość stron: 320

Okładka: miękka

Cena: 34,90 zł

ISBN: 978-83-62478-93-4


RECENZJA

8 komentarzy:

 1. Chyba nie należę do osób, które zachwycają się twórczością Johna Greena, ale muszę przyznać, że to wlaśnie opowieść o Alasce wywarła na mnie najlepsze wrażenia, inne książki odebrałam gorzej.

  OdpowiedzUsuń
 2. A mnie nie porwała, poczułam starość po przeczytaniu tej książki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo sę cieszę, ze ta recenzja wygląda tak pozytywnie, ponieważ będzie ona już niedługo moją kolejną przygodą z Johnym Greenem. Mam nadzieję, ze okaże się o wiele lepsza od "Gwiazd nasyzch win", bo pomimo tego, że również mi sie podobała to nieco się zawiodłam, bo zbyt wiele oczekiwałam. Twoja recenzja jest dla mnie gwarancja na udaną lekturę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem w szoku, że aż tak pozytywnie ją odbierasz, bo ja uznałam ją za dość przeciętną. Miałam wobec niej naprawdę duże wymagania i może dlatego się zawiodłam. Ale muszę też przyznać, że po prostu jakoś Green do mnie nie przemawia...

  OdpowiedzUsuń
 5. Cieszę się, że książka wywarła na Tobie takie emocje i wciągnęła. Czytałam "Gwiazd naszych wina", które niekoniecznie mnie przekonały i zamierzam dać szansę autorowi właśnie Alaską. Być może się uda, kto wie. Ale jeżeli Ci się spodobała to może i mi :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wstyd się przyznać, że do dziś nie przeczytałam żadnej książki Greena - to chyba niekoniecznie moje klimaty. Wychodzę jednak z założenia, że warto spróbować każdego gatunku, więc czemu nie... Zwłaszcza, że tak wiele osób chwali sobie twórczość tego autora :).

  OdpowiedzUsuń
 7. O tej książce słyszałam już co najmniej raz. Różnie jest oceniana. Nie pozostaje mi nic innego jak samej się przekonać o jej wartości.

  OdpowiedzUsuń
 8. Chciałabym w końcu poznać którąś z książek Greena i na pewno zacznę właśnie od tej - mam ją na półce, no i to kolejna zachęcająca recenzja. :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy głos jest mile widziany. Zapraszam do komentowania. :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...