piątek, 19 września 2014

Coś o ekranizacjach


Po kliknięciu w obrazek przejdziecie do strony.


Okazuje się, że coraz więcej książek trafia w końcu na ekrany kin... Tym razem mam wrażenie, że co drugi bestseller czeka na swoją ekranizację. Np. Niedawno potwierdzono, że "Mroczne umysły" oczekują na wejście w świat filmowy. Podobnie jest z "Czasem żniw" i "Błękitem szafiru". Powoli ogłaszana jest także obsada "Piątej fali", która do kin ma trafić 29 stycznia 2016 roku. (Na pewno oczekiwania umili premiera drugiej części książki <8.10.2014>). Natomiast dużo wcześniej, bo "już" 31 lipca 2015 roku do kin wejdzie kolejna ekranizacja książki Greena - "Papierowe miasta". Ogłoszono właśnie, że do grona aktorów dołączyła brytyjska top model, Cara Delevingne. I co Wy na to? Na którą z tych ekranizacji czekacie najbardziej?

~ Agnes

8 komentarzy:

 1. Żadej z tych książek nie czytałam, więc najpierw książka, a potem film.

  OdpowiedzUsuń
 2. mam podać jedną pozycję? Nie ma szans! Kiedy dowiedziałam się o ,,Mrocznych Umysłach" skakałam z radości! Jeśli chodzi o ,,Papierowe Miasta" książkę mam w planach, ale jeśli jest chociaż w połowie tak dobra jak pozostałe książki pana Zielonego, to na 100% ją pokocham! ,,Czas żniw" czeka na półce wiec zapowiada się ciekawie... :D
  Zapraszam do mnie! http://zyjemyslowami.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Osobiście na 'Papierowe miasta', ale najpierw przeczytam ksiazkę. Dobrze zrozmumiałam? Cara ma dołączyc do obsady wspomnianego przeze mnie filmu? Może być ciekawie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Sporo tych premier adaptacji...

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja czekam na Piątą Falę z wielką niecierpliwością :) Książkę czytałam i mogę z czystym sercem powiedzieć że jest swietna :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ależ Błękit szafiru już trafił do kin w sierpniu, ale nie do polskich kin. :) Czekam na Papierowe miasta i jakiekolwiek wieści dotyczące Czasu żniw - książka była cudowna, oby nic nie zniszczyli ekranizacją :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jestem ciekawa ekranizacji "Czasu Żniw" :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jestem bardzo ciekawa ekranizacji "Mrocznych umysłów"... Książka przypadła mi do gustu, a porównanie wersji papierowej i kinowej jest zawsze interesującym doświadczeniem. Mam nadzieję, że film będzie udany... :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy głos jest mile widziany. Zapraszam do komentowania. :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...